8 вересня 2016 р.

У Львові відбувся перший форум "Українська регіональна платформа громадських ініціатив"

  7-8 вересня у Львові відбувся перший форум "Українська регіональна платформа громадських ініціатив", на якому підводили підсумки реалізації проекту, що мав на меті залучити представників громадянського суспільства, особливо із сільських і віддалених регіонів у здійсненні демократичних процесів в Україні. Загалом 66 організацій з малих міст та сільських регіонів 13-ти областей України впроваджували проекти демократичних змін на місцях у 2015-2016 рр.
  З вітальним словом до учасників Форуму звернулися: Голова Львівської ОДА Олег Синютка, координатор сектору "Громадянське суспільство і права людини" представництва ЄС в Україні Станіслав Топольницький, Експерт Програми розвитку ООН Айдер Халілов, Радник міністерства соціальної політики України Оксана Яковець.
  Учасники Форуму поділилися успішними результатами реалізованих проектів у рамках першого конкурсу малих грантів, відвідали професійні майстер-класи, що проводилися провідними експертами з розбудови громадянського суспільства в Україні, розробляли спільні ідеї та проекти, налагоджували партнерську співпрацю з представниками ОГС з різних регіонів України.
  На форумі був оголошений Другий конкурс у межах проекту "Українська регіональна платформа громадських ініціатив" при сприянні Європейського Союзу для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні у 12 областях України. Одним із пріоритетних напрямів конкурсу є порозуміння та налагодження співпраці між регіонами України.
  Аудиторія Форуму була широко представлена працівниками бібліотечної справи з різних областей України. Сучасні бібліотекарі розуміють важливість впровадження змін, знаходять нові форми роботи та перетворюють свою бібліотеку в центр місцевої активності.
  З Чернігівської області на Форум завітали сім представників громадських організацій, серед яких була Олена Попович, керівник успішно реалізованого проекту "Інформаційна допомога внутрішньо переміщеним особам – запорука соціальної адаптації",  член Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації, завідувач відділу Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка.
  Форум був організований за підтримки ГО "Центр "Жіночі Перспективи" та Львівської облдержадміністрації. Партнерами проекту є провідні громадські організації Чернігівської, Рівненської, Кіровоградської, Херсонської, Донецької, Закарпатської та Львівської областей. 

Немає коментарів:

Дописати коментар