Бібліотеки і виборчий процес

  Бібліотека за підтримки Української бібліотечної асоціації, обласного відділення УБА та Посольства США в Україні реалізовує новий проект, спрямований на підвищення поінформованості мешканців Чернігівщини стосовно процедури виборів"Бібліотеки і виборчий процес".
  В рамках реалізації проекту, передбачається проведення шести тематичних вебінарів, які познайомлять учасників з виборчим законодавством, процедурою проведення виборів до органів державної влади та місцевого самоврядування, а також правами і обов'язками виборців.

  Цикл вебінарів cкладається з шести тем: "Виборчі системи і вибори", "Нормативно-правова база виборчого процесу. Діяльність Центральної виборчої комісії", "Виборчий процес в Україні", "Вибори Президента України", "Вибори народних депутатів України", "Вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

  Для того, щоб зробити заходи максимально цікавими та корисними, матеріал представлено у вигляді інформаційних слайдів, які демонструватимуться та одночасно коментуватимуться диктором.

Вебінар № 1. Виборчі системи і вибори. 

 

 Вебінар № 2. Нормативно-правова база виборчого процесу. Діяльність Центральної виборчої комісії. 

 

Вебінар № 3. Виборчий процес в Україні.


Вебінар № 4. Вибори Президента України. 


 Вебінар № 5. Вибори народних депутатів України. 


Вебінар № 6. Вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. 

Немає коментарів:

Дописати коментар