30 листопада 2015 р.

Зустріч працівників бібліотеки з вимушеними переселенцями

  У рамках співпраці Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка з міським центром зайнятості 30 листопада відбулася чергова зустріч  працівників бібліотеки з вимушеними переселенцями.
  Під час зустрічі представниця ініціативної групи "Небайдужі бібліотекарі" Оксана Плаунова презентувала довідник для вимушених переселенців "Інформація для внутрішньо переміщених осіб з окупованих територій. Адресні ресурси міста Чернігова". 
  Присутні дізналися про безкоштовні послуги, які вони можуть отримати завітавши до бібліотеки. Також вони отримали запрошення на заходи у рамках проекту  "Інформаційна допомога внутрішньо переміщеним особам – запорука соціальної адаптації". 
  Провідний бібліотекар відділу документів суспільних та гуманітарних наук Вікторія Примак розповіла про роботу Центру правової інформації, який діє на базі бібліотеки та запросила на правові індивідуальні консультації.
  Вимушено переміщених осіб особливо зацікавили курси комп'ютерної грамотності, творчі майстер-класи та безкоштовні консультації юристів.Немає коментарів:

Дописати коментар