14 липня 2016 р.

Круглий стіл "Я пропоную свій досвід"

  14 липня в селі Держанівка Носівського району відбувся круглий стіл "Я пропоную свій досвід". Вже вдруге Чернігівське обласне відділення Української бібліотечної асоціації збирає сільських бібліотекарів на базі сільської бібліотеки-переможниці обласного конкурсу "Краща бібліотека року".
  Гостинна господиня Наталія Миколаївна Будлянська зустрічала гостей у приміщенні Держанівської сільської бібліотеки, яку завдяки своїй творчій уяві та умілим рукам перетворила на затишну українську оселю та острівець відпочинку.
  На робочий лад присутні налаштувалися у приміщенні сільської ради, де з вітальними словами до учасниць круглого столу звернулися голова Держанівської сільської ради Любов Василівна Омеляненко, начальник відділу культури Носівської РДА Людмила Іванівна Антонович, директор Носівської ЦБС Наталія Костянтинівна Яременко, голова ЧОВ УБА Інна Михайлівна Аліференко.
  Активні, творчі, справжні професіонали своєї справи учасниці круглого столу із Борзняської ЦБС (с. Хороше Озеро), Городнянської ЦБС (с. Лемешівка), Ічнянської ЦБС (с. Дорогинка, с. Тростянець), Корюківської (с. Наумівка), Козелецької (с. Хрещате), с. Ловинь Ріпкинського району, Бобровицької ЦБС (с. Кобижча, с. Ярославка), Щорської ЦБС (с. Стара Рудня), Носівської ЦБС (с. Рівчак-Степанівка, с. Хотинівка, с. Мрин, с. Селище) розповідали про свою роботу. А розповісти було про що, бо сільські бібліотекарі видають книги ("Моя Хотинівка – душі криниця", "Дорогинка") і газети ("Літературний Мрин"); отримують літературу та комп’ютерну техніку завдяки фондам, видавництвам, редакціям, спонсорам; проводять краєзнавчу роботу, опікуються людьми похилого віку та ветеранами, виховують майбутнє покоління українців-патріотів. Різноманітні інтереси користувачів сільських бібліотек реалізуються у клубах, натхненницями яких є, звичайно, бібліотекарі. Так, існують літературний у Мринській, "Натхнення" у Хрещатинській, "Умілі ручки" у Тростянецькій, клуби за інтересами для дорослих і дітей у Дорогинській, "Порадниця", "Джерела", краєзнавчий фольклуб "Живиця" у Наумівській, дитячий клуб "Чомучка" у Лемешівській, правовий у Хорошеозерській бібліотеках.
  Щоб мати змогу розповісти про те, що не встигли чи забули, учасниці обмінялися координатами.
  Після круглого столу носівські господині запросили присутніх у с. Козари, де всі мали змогу відвідати місцеву бібліотеку, в якій гостей приймала та розповідала про свою роботу завідуюча Оксана Андріївна Лопата. Сподобався гостям і створений за ініціативи та руками колишнього бібліотекаря Харченко Лідії Федорівни народний історико-краєзнавчий музей.
  Усі отримали незабутні враження і позитивний заряд на подальші професійні звершення.


Немає коментарів:

Дописати коментар