4 березня 2016 р.

Чернігівці на VI Всеукраїнській конференції у Славському

  1-4 березня у селищі Славське відбулася VI Всеукраїнська конференція "Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: європейські орієнтири". Захід об'єднав викладачів бібліотечних дисциплін ВНЗ, керівників бібліотек, тренерів та координаторів РТЦ і сучасних бібліотекарів – активістів УБА.
  Представником від Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка була Оксьоменко Марина, бібліотекар відділу наукової інформації та бібліографії. Також до конференції приєдналися гості із Молдови, Білорусі та Литви. Вони працювали у підгрупах із іншими учасниками і радо ділилися своїм досвідом. Кожен з представників країн-гостей вніс свою цікавинку у захід. Наприклад, представники з Литви створили незабутній "литовський сніданок", на якому розповіли, як об’єднати колектив, читачів чи просто людей за інтересами. Разом з ними ми співали пісню про прагнення свободи.
  Бібліотекарі з Молдови поздоровили всіх з першим днем весни та подарували маленькі національні подаруночки. Деякі представники бібліотек радо поділилися новими методами роботи своїх бібліотек, впровадженнями та надихнули до ще активнішої роботи у бібліотечній справі.
  На час конференції тренерами були: президент УБА – Ірина Шевченко, яка розповіла про організацію роботи пунктів європейської інформації, Валентина Пашкова – віце-президент УБА,  розказала про інноваційну освіту, Тетяна Якушко – тренер ГТР, повідала про ресурси, можливості обміну та виклад інформації. Головний редактор журналу "Бібліотечний форум" Олена Башун, ознайомила із новими стратегіями та шляхами розповсюдження інформації, про Європейський Союз через бібліотеку.
  Конференція пройшла дуже плідно та насичено. Кожен з присутніх отримав багато нової інформації, цікавинок, рекомендацій та просто гарного настрою.
Немає коментарів:

Дописати коментар