15 лютого 2014 р.

Зимова школа молодого бібліотекаря УБА

  З 11 по 15 лютого в Львівській області с. Орявчик  в гірськолижному відпочинковому комплексі "Звенів" відбулася Зимова школа молодого бібліотекаря УБА. Чернігівську область представляли Євгеній Кирієнко (Чернігівська міська центральна бібліотека ім. М.М. Коцюбинського) та Катерина Райхіль (Чернігівська ОУНБ ім. В.Г. Короленка). Заявок на Зимову школу було подано 99 зі всієї України, відібрано було лише 30 учасників.
  Учасники зустрілись у Львівській обласній бібліотеці для дітей, де ознайомились з роботою бібліотеки, а далі був трансфер до м. Стрий для ознайомлення з проектною діяльністю Стрийської ЦБС. Далі група молодих бібліотекарів відправилась до с. Орявчик гірськолижного відпочинкового комплексу "Звенів", де було відкрито Зимову школу молодого бібліотекаря УБА. Учасників вітали директор Львівської обласної бібліотеки для дітей і за "сумісництвом" директор Зимової школи Лариса Анатоліївна Лугова, виконавчий директор Української бібліотечної асоціації (УБА) Ярослава Євгеніївна Сошинська, PR-менеджер УБА Оксана Бояринова, завідувач відділу новітніх технологій Івано-Франківської ОУНБ член президії УБА та тренер РТЦ Микола Вірстюк.
  Протягом п’яти днів учасники навчалися працювати над створення проектів для своїх бібліотек, а саме проходили тренінги з проектного менеджменту, фандрейзингу, маркетингу, по соціальному партнерству, створенню ефективних презентацій. Крім того, виконували практичні завдання з "Основ бібліотечної журналістики" (написання новин) та зі створення згуртованої команди. Командними завданнями були: проведення буккросингу для відпочиваючих "Книга в тренді", організація подарунків для місцевої бібліотеки с. Козьова та проведення у місцевій школі акції "Бібліотека кохає тебе", які згуртували учасників та дали змогу проявити творчість та креативність кожного з учасників.
  Цікавим були тренінги з мистецтва презентацій та публічних виступів від тренера Анни Римаренко. Програма Школи була насичена та цікава, а гірське повітря додавало сил працювати.
  Кінцевим результатом роботи в Школі стали презентації бібліотечних проектів кожного з учасників, отримання сертифікатів та подарунків за роботу в Зимовій школі молодого бібліотекаря.

Немає коментарів:

Дописати коментар