Звіти

 ЗВІТ
про роботу ГО "Чернігівське обласне відділення УБА"
за 2011–2023 роки. Підсумки діяльності


  ЗВІТ
про роботу
ГО "Чернігівське обласне відділення УБА"
за 2023 рік
 
  За 2023 рік відділення проводило роботу відповідно плану і яка була більше зосереджена на обміні досвідом.
 

  
ЗВІТ
про роботу
ГО "Чернігівське обласне відділення УБА"
за 2018 рікЗВІТ
про роботу
ГО "Чернігівське обласне відділення УБА"
за 2016 рік

  Чернігівське обласне відділення Української бібліотечної асоціації, у 2016 році здійснювала свою діяльність відповідно Положення ГО "Чернігівське ОВ УБА" та Стратегії Української бібліотечної асоціації на 2015-2018 роки.
  За 2016 рік кількість членів Чернігівського обласного відділення УБА зменшилася у порівнянні з попередніми роками і нараховує на сьогоднішній день 532 індивідуальних члени: бібліотекарі обласних бібліотек: наукової, юнацької, для дітей, 15 ЦБС області та наукової бібліотеки Чернігівського національного педуніверситету. Кожен член нашого відділення одержує членський квиток.

2011
2012
2013
2014
2015
2016
364
845
714
692
620
532

  Одним із пріоритетних завдань нашої організації є здійснення моніторингу дотримання національного законодавства щодо розвитку бібліотечно-інформаційної галузі та ініціювання вдосконалення законів і підзаконних актів відповідно до євроінтеграційних пріоритетів України.
  За дорученням заступника голови-керівника апарату за підсумками наради з актуальних питань щодо роботи районних та міських централізованих бібліотечних систем області від 21.04.2016 р №04-10/2110 була розроблена обласна програма розвитку бібліотечної справи в Чернігівській області до 2025 року.
  Програма спрямована на забезпечення сталого розвитку бібліотек, шляхом їх достатнього рівня фінансування; підвищення ролі бібліотек у розвитку регіону; підвищення якості та розширення асортименту бібліотечних послуг; залучення до професії активної, творчої та ініціативної молоді; визначення перспектив подальшого розвитку бібліотечної справи в області на основі аналізу його сучасного стану. Програмою передбачається здійснення комплексу заходів щодо розвитку бібліотечної справи у регіоні.
  Проведена робоча конференція ГО "Чернігівське ОВ УБА", проведено перейменування організації в ГО "Чернігівське ОВ УБА".
  Прийнята нова редакцію "Положення", проведена робота по упорядкуванню реєстраційних документів, та проведена перереєстрація ГО "Чернігівське ОВУБА" у податковій, як неприбуткова організація.
  Вся робота була спрямована на популяризацію бібліотек серед населення та підвищення іміджу бібліотечної професії і проводилась за такими стратегічними напрямками:
  1. Суспільство знань та інтелектуальна свобода.
  2. Трансформація бібліотек.
  3. Розбудова безперервної освіти.
  4. Адвокація.
  5. Ефективний менеджмент УБА.

Немає коментарів:

Дописати коментар