Вітаємо ювілярів!

15 лютого 2021 року
 
15 лютого 2021 р. –
день народження ГО "Чернігівське обласне відділення Української бібліотечної асоціації".
Нам – 10 років!
Шановні друзі, колеги, партнери, однодумці, шанувальники! Дякуємо, що ви разом з нами упродовж десятиліття!
Зичимо успіхів і процвітання, розширення і зростання! Зі святом!
 
 
23 жовтня 2017 року


   Чернігівське обласне відділення Української бібліотечної асоціації вітає з ювілейним днем народження директора Прилуцької ЦБС Тарасенко Валентину Володимирівну.

  Бажаємо Вам міцного здоров'я та щастя, радості та любові, благополуччя та достатку у Вашому домі, успіхів у всіх починаннях та довгих літ плідної праці. Хай Ваше життя буде багатим на світлі події та приємні несподіванки, а удача усміхається Вам на всіх життєвих дорогах.

* * * * *

8 березня 2017 року


  Чернігівське обласне відділення Української бібліотечної асоціації вітає з ювілейним днем народження директора Варвинської ЦБС Короленко Олену Вікторівну.
  Прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілею! Бажаємо міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

 * * * * *

1 січня 2017 року


  Чернігівське обласне обласне відділення Української бібліотечної асоціації щиро й сердечно, з побажаннями міцного здоров'я, життєдайної енергії вітає з ювілейним днем народження директора Носівської ЦБС Яременко Наталію Костянтинівну.
  Шановна ювілярко! Нехай мудрість сприяє Вам у справах, удача завжди супроводжує всі Ваші добрі починання, доля буде щедрою на вірних друзів, а людська вдячність – найвагомішим мірилом заслужених успіхів. Нев'янучої Вам любові, земного щастя, щоденних радощів, мирного неба.

  Щиро вітаємо з Днем народження!
  Бажаєм Вам, щоб доля дарувала.
  В зимовім сонці весняне тепло,.
  Щоб Ваша молода душа співала,.
  А для печалі місця не було.
  Хай серце Ваше завжди щедрим буде.
  І широко відкритим для людей,.
  Хай молодеча сила сповнить груди,.
  Додасть наснаги і нових ідей.
  Бажаєм Вам, щоб кожне починання.
  Було успішно втілене в життя,.
  Нехай людська повага і визнання.
  Крокують поруч з Вами в майбуття.
  Любові Вам і злагоди в родині,.
  Не знати горя, смутку і біди,.
  Хай прибуває щедро Вам щоднини.
  Із сонця й вітру, із роси й води.
  Бажаємо Вам невичерпної енергії й наснаги,.
  Статку й благополуччя!
  Хай буде шлях життєвий Ваш.
  Безмежно щасливим і легким,.
  І з кожним днем росте й збагачується.
  Скарбниця Ваших успіхів і здобутків!

* * * * *
    
65-річчя від дня заснування
Козелецької районної дитячої бібліотеки

  25 жовтня Козелецька районна дитяча бібліотека відсвяткувала свій ювілей: 65-річчя від дня заснування.
  З цієї нагоди на урочистості, які відбулися в Козелецькій дитячій музичній школі, приїхали гості з Чернігова – Інна Аліференко, голова Чернігівського  обласного відділення УБА, директор обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Короленка, Тамара Клюй, член президії Чернігівського обласного відділення УБА, директор обласної бібліотеки для дітей ім. М. Островського.
  На свято завітали та привітали з ювілеєм Світлана Денисенко, заступник голови райдержадміністрації, Любов Боришполець, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, Наталія Лугина, представник благодійного фонду "Сила добра", Віктор Білоусько, директор ЦБС та багато інших гостей.
  Вже традиційно від Чернігівського обласного відділення УБА були подаровані набір звукових книг для найменших користувачів бібліотеки.Немає коментарів:

Дописати коментар