Протоколи

 04.03.2024 р. № 3
  
м. Чернігів
 
У зв'язку з воєнним станом засідання Президії проходило у формі онлайн на платформі ZOOM.
 
Протокол № 3 проведення засідання Президії громадської організації "Чернігівське обласне відділення Української бібліотечної асоціації" щодо розподілу обов'язків між членами Президії.
 
👉 Завантажити
*****
 
 15.02.2024 р. № 2

м. Чернігів
 
У зв'язку з воєнним станом звітно-виборна конференція проходила у формі онлайн на платформі ZOOM.
 
Протокол № 2 проведення звітно-виборної конференції громадської організації "Чернігівське обласне відділення Української бібліотечної асоціації".
 
 *****
 
 15.02.2021 р. № 1

м. Чернігів
 
У зв'язку з карантинними обмеженнями викликаними поширенням COVID-19 звітно-виборна конференція проходила у формі онлайн у системі ZOOM.
 
Протокол № 1 проведення звітно-виборної конференції громадської організації "Чернігівське обласне відділення Української бібліотечної асоціації".
 
 
*****
 
23.12.2020 № 4

м. Чернігів

Засідання членів Президії УБА

Голова – Аліференко І. М.
Секретар – Мальована А. М.
Присутні: члени Президії УБА – Дубовик Л. М., Клюй Т. М., Латамарчук М.О.
 
Порядок денний:
1. Про затвердження плану роботи на 2021 рік.

1. СЛУХАЛИ:
Аліференко І.М., яка проаналізувала залученість членів УБА за 2019 р., яких було 302 члени; серед найактивніших – Борзнянська ЦБС, Бахмацька ЦБС, Ічнянська ЦБС, Сновська ЦБС, Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка.
Запропонувала організувати в офлайн чи в онлайн-форматі звітно-виборчу конференцію ГО "Чернігівське ОВ УБА", яку у зв'язку з карантинними обмеженнями не вдалося організувати у 2020 р.
Також запропонувала проєкт плану роботи ГО "Чернігівське ОВ УБА" на 2021 р., який розроблено відповідно Стратегії Української бібліотечної асоціації на 2019–2021 рр. та потреб членів ГО "Чернігівське ОВ УБА".
Дубовик Л. М., яка проаналізувала опитування щодо якості роботи Президії з метою подальшого її вдосконалення. Було проаналізовано відповіді, які в цілому оцінили роботу Президії позитивно. Серед пропозицій було: продовження організації культурно-освітніх поїздок; збільшення залучення молоді до членства в організації та до Президії.
Латамарчук М. О., яка запропонувала до плану роботи на 2021 р. включити співорганізацію обласного мистецького конкурсу "Сівер-Арт" та обласної творчої лабораторії для бібліотечних працівників області, які працюють з юнацтвом "Library# creative_Lab".

ВИРІШИЛИ:
1. У 2021 р. провести звітно-виборчу конференцію ГО "Чернігівське ОВ УБА" в онлайн-форматі.
2. Прийняти за основу план роботи ГО "Чернігівське ОВ УБА" на 2020 р. відповідно Стратегії Української бібліотечної асоціації на 2019–2021 рр. та потреб членів ГО "Чернігівське ОВ УБА" із запропонованими доповненнями:
відповідно до цілі 1: займатися проектною діяльністю з розбудови бібліотек області;
відповідно до підписаного меморандуму між УБА та Міністерством цифрової трансформації підтримувати проєкт "Дія. Цифрова освіта";
відповідно до цілі 2: організувати круглий стіл для сільських бібліотекарів "Я пропоную свій досвід" на базі бібліотеки, переможця конкурсу "Краща бібліотека року" в номінації "Краща сільська бібліотека";
- виступити співорганізатором четвертого Всеукраїнського поетичного фестивалю "Дотиком душі";
- фотоконкурсу "Життя як книга";
- конкурсу "Кращий бібліотекар для дітей";
- організувати культурно-освітню поїздку членів ГО "Чернігівське ОВ УБА" до Тернопільської та Дніпропетровської областей та бібліотек Польщі.
відповідно до цілі 3: провести цикл вебінарів "Робота в соціальних мережах", "Блогерство", "Бібліотека в інстаграм", "Психологія бібліотечної діяльності", "Професійне вигорання. Мотивація персоналу";
відповідно до цілі 4: продовжувати ведення блогу та сторінки у Facebook ГО "Чернігівське ОВ УБА"; організувати урочистості з нагоди  Всеукраїнського дня бібліотек у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка;
відповідно до цілі 9: залучати партнерів, представників громадських організацій для участі у заходах щодо сприяння розбудові ГО "Чернігівське ОВ УБА".

"ЗА" проголосувало 5 осіб
"ПРОТИ" проголосувало 0 осіб
"УТРИМАЛИСЯ" 0 осіб

Голова І. М. Аліференко
Секретар А. М. Мальована
 
*****
  
08.09.2020 № 3

м. Чернігів

Засідання членів Президії УБА

Голова – Аліференко І. М.
Секретар – Мальована А. М.
Присутні: члени Президії УБА – Дубовик Л. М., Клюй Т. М., Латамарчук М.О., Макарова Г. Г.
 
Порядок денний:
1. Про кошти для конкурсу "Краща бібліотека року".
2. Про організацію фотоконкурсу "Життя як книга".
 
1. СЛУХАЛИ:
Аліференко І. М. – голову ГО "Чернігівське обласне відділення УБА", яка інформувала учасників засідання, що відповідно до протоколу 2 засідання Президії від 11 серпня для подарунків номінантам конкурсу "Краща бібліотека року" необхідно виділити кошти на 2 термопоти по 599 грн., 1 термопот за  719 грн. абсолютним переможцям Семенівській центральній бібліотеці, Макошинській філії краєзнавчо-інформаційного центру КЗ "Менської публічної бібліотеки", Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького-Носенка; на 3 чайні сервізи по 350 грн. для учасників конкурсу Прилуцької центральної районної бібліотеки, Сулацької бібліотеки-філії Публічної бібліотеки Носівської міської ради, Сновської бібліотеки для дітей Сновської ЦБС.
Латамарчук М. О. – заступника голови ГО "Чернігівське обласне відділення УБА", яка запропонувала виділити зазначені суми.

ВИРІШИЛИ:
Виділити кошти на подарунки для абсолютних переможців Семенівської центральної бібліотеки, Макошинської філії краєзнавчо-інформаційного центру КЗ "Менської публічної бібліотеки", Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького-Носенка (кошти на 2 термопоти по 599 грн., 1 термопот – 719 грн.). Виділити кошти на подарунки для учасників конкурсу Прилуцької ЦРБ, Сулацької бібліотеки-філії Публічної бібліотеки Носівської міської ради, Сновської бібліотеки для дітей Сновської ЦБС (3 чайні сервізи по 350 грн.).

"ЗА" проголосувало 6 осіб
"ПРОТИ" проголосувало 0 осіб
"УТРИМАЛИСЯ" 0 осіб

1. СЛУХАЛИ:
Дубовик Л. М., яка запропонувала взяти участь в організації фотоконкурсу "Життя як книга" та зважаючи на карантинні реалії висвітлити інформацію про переможців на блозі ГО "Чернігівське ОВ УБА" та в соцмережах, відзнаки та подарунки переможцям розіслати поштою.

ВИРІШИЛИ:
Взяти участь в організації фотоконкурсу "Життя як книга"; інформацію про переможців розмістити на блозі ГО "Чернігівське ОВ УБА" та в соцмережах, відзнаки та подарунки переможцям розіслати поштою.

"ЗА" проголосувало 6 осіб
"ПРОТИ" проголосувало 0 осіб
"УТРИМАЛИСЯ" 0 осіб

Голова І. М. Аліференко
Секретар А. М. Мальована
 
*****
 
11.08.2020 № 2

м. Чернігів

Засідання членів Президії УБА

Голова – Аліференко І. М.
Секретар – Дубовик Л. М.
Присутні: члени Президії УБА – Клюй Т. М., Латамарчук М. О., Макарова Г. Г.

Порядок денний:
1. Про результати підбиття підсумків обласного рейтинг-конкурсу "Краща бібліотека року".
Доповідь голови президії ЧВО УБА Аліференко І. М.
2. Про визначення призів переможцям обласного рейтинг-конкурсу "Краща бібліотека року" відповідно номінацій.
Доповідь голови президії ЧВО УБА Аліференко І. М.

1. СЛУХАЛИ:
Аліференко І. М. зазначила, що кожного року обласний рейтинг-конкурс «Краща бібліотека року» проводився у березні. Цьогоріч підбиття підсумків довелося вимушено перенести через пандемію COVID-19.
Аліференко І. М. повідомила, що обласний організаційний комітет у відповідності з Положенням про щорічний обласний рейтинг-конкурс "Краща бібліотека року" визнав абсолютних переможців конкурсу за передбаченими в Положенні номінаціями з врученням спеціальних дипломів та цінних призів, а також запропонував відзначити за змістовну роботу та активну участь у конкурсі усіх учасників.

ВИСТУПИЛИ:
Латамарчук М. О. зауважила, що пандемія COVID-19 і на сьогодні є актуальним питанням.
Клюй Т. М. – запропонувала провести конкурс в онлайн-режимі.

ВИРІШИЛИ:
Матеріали, які були надані учасниками-переможцями до конкурсу, викласти в онлайн-режимі на офіційному сайті Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Королена, блозі ЧОВ УБА, сторінках в соціаьних мережах, сайті департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА.

2. СЛУХАЛИ:
Аліференко І. М. повідомила, що централізовані кошти, які були виділені на проведення конкурсу, анульовано. ЧОВ УБА повинно підтримати конкурс та гідно відзначити переможців та учасників.

ВИСТУПИЛИ:
Макарова Г. Г. запропонувала переможцям конкурсу придбати цінні призи, а іншим учасникам книжки.

ВИРІШИЛИ:
Переможцям конкурсу придбати: чайник, термопот та сервіз, а учасникам книжки з обласного обмінного фонду Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Королена, грамоти та подяки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА.

Голова І. М. Аліференко
Секретар Л. М. Дубовик
 
*****
 
16.01.2020 р. № 1
 
м. Чернігів
 
Засідання членів Президії УБА
 
Голова – Аліференко І. М.
Секретар – Мальована А. М.
Присутні: члени Президії УБА – Дубовик Л. М., Клюй Т. М., Латамарчук М.О., Макарова Г. Г.
 
Порядок денний:
1. Про затвердження звіту роботи за 2019 рік.
Доповідь голови президії ЧВО УБА Аліференко І. М. 

1. СЛУХАЛИ:
Аліференко І. М. – голову ГО "Чернігівське обласне відділення УБА", яка інформувала учасників засідання, що заплановані заходи на 2019 рік були виконані не в повному об’ємі.
Латамарчук М. О. – заступника голови ГО "Чернігівське обласне відділення УБА", яка запропонувала у 2020 році звернути увагу на молодих керівників публічних бібліотек ОТГ та провести тренінги їм на допомогуі, і запропонувала затвердити звіт роботи ГО "Чернігівське обласне відділення УБА" за 2019 рік.

ВИРІШИЛИ:
Затвердити звіт про роботу ГО "Чернігівське обласне відділення УБА" за 2019 рік.

"ЗА" проголосувало 6 осіб
"ПРОТИ" проголосувало 0 осіб
"УТРИМАЛИСЯ" 0 осіб
 
Голова І. М. Аліференко
Секретар А. М. Мальована

*****
 
від 27 березня 2014 р.
м. Чернігів

Для участі у проведенні конференції запрошувались:
  • члени Чернігівського обласного відділення УБА;
  • директори ЦБС та їх заступники по роботі з дітьми;
  • відповідальні працівники ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка;
  • працівники бібліотек інших систем і відомств.
Всього: 100 чоловік.
Зареєстровано: 80 чоловік.

Обрано:
голову конференції – Генералову Л. В., вченого секретаря ЧОУНБ м. В.Г. Короленка;
секретаря конференції – Райхіль К. М., бібліотекаря науково-методичного відділу ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка.

Порядок денний
звітно-виборної конференції

   1. Звіт про діяльність Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації за 2011-2013 р.р.
  2. Звіт про роботу ревізійної комісії Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації за 2011-2013 р.р.
  3. Проведення огляд-конкурсів за підтримки Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації.
  4. Участь в конференціях, семінарах Української бібліотечної асоціації.
  5. Літня школа молодого бібліотекаря УБА, участь членів Чернігівського відділення УБА.
  6. Зимова школа молодого бібліотекаря УБА, участь членів Чернігівського відділення УБА.
  7. Участь та перемога публічних бібліотек Чернігівщини у Першому регіональному Ярмарку бібліотечних інновацій (м. Суми).
  8. Культурно-освітні екскурсії до бібліотек України (м. Шостка).
  9. Громадські обговорення в публічних бібліотеках Чернігівщини.
  10. ІІІ Ярмарок бібліотечних інновацій, участь бібліотекарів Чернігівщини.
  11. Святкування Всеукраїнського дня бібліотек.
  12. Вибори голови Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації.
  13. Вибори членів президії Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації.
  14. Вибори ревізійної комісії Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації.

Регламент роботи
звітно-виборної конференції

1. Звіти – до 20 хв.
2. Виступи – до 10 хв.
3. Обговорення – до 3 хв.
ГОЛОСУВАЛИ ЗА – одноголосно

По першому питанню.

  Слухали: звітна доповідь голови президії ЧВО УБА Аліференко І. М. про основні напрями діяльності ЧВО УБА протягом 2011-2013 р.р.
  Чернігівське обласне  відділення УБА,  яке об’єднує понад 700 дійсних індивідуальних членів, виступило організатором святкування Всеукраїнського дня бібліотек для працівників бібліотек області,   громадських обговорень "Бібліотека. Інформація. Користувач.", проведення конкурсів "Краща  бібліотека року", "Кращий дитячий бібліотекар", фотоконкурсу  "Життя як книга", започаткувало традицію вітання бібліотек-ювілярів.
  Члени ГО постійно беруть активну участь у Всеукраїнському фокус-семінарі "Сучасна інформаційно-бібліотечна освіта" у смт Славське, VI Форумі  молодих бібліотекарів "Книга. Молодь. Інтелект" у м. Луганську; Ярмарках бібліотечних інновацій у м. Києві; ІV Львівському бібліотечному форумі "Бібліотек@: Читай! Формат не має значення!"; Першому з п’яти регіональних ярмарків та конференції під загальною назвою "Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє" у м. Сумах, конкурсах програми "Лідерство для молодих бібліотекарів". Стала ініціатором проведення  спільної творчої лабораторії "Шукаємо формулу успіху" директорів ЦБС  спільно з Сумською ОУНБ ім. Н.К. Крупської на базі ЦМБ ім. Л. Толстого м. Шостки; Організовувалась культурно-освітня поїздка до бібліотек Вінничини; проводилась зустріч із членом президії асоціації австралійських бібліотекарів Джілл Халлам.
  Велась робота з реклами послуг ЧВО УБА, проводилась фандрайзингова діяльність.
  З об’єктивних причин не створена модельна бібліотека, не проведений конкурс "Кращий керівник року".

  Вирішили: план основних заходів виконаний. Діяльність  ЧВО УБА вважати задовільною. Під час планування проводити моніторинг потреб всіх членів відділення, активніше використовувати можливості УБА з метою навчання і підвищення кваліфікації.
(ГОЛОСУВАЛИ ЗА – одноголосно)

По другому питанню.

  Слухали: звітну  доповідь голови ревізійної комісії ЧВО УБА Поліщук Л. М.
Кількість зареєстрованих членів у 2011 р. – 365, обсяг членських внесків – 7 480 грн; у 2012 р. – 845, обсяг членських внесків – 20 065 грн; у 2013р. – 714, обсяг членських внесків – 25 650 грн.
  За 2011-2013  надійшло – 53195 грн, видатки – 24 302 грн. 04 коп. Залишок  на 1 січня 2014 р. – 28892 грн. 96 коп.
  Видатки ЧОВ УБА були витрачені на акції "Я люблю свою бібліотеку", фотоконкурс "Життя як книга", проведення громадських обговорень "Бібліотека. Інформація. Користувач.", придбання членських квитків, участь в різних бібліотечних конференціях і семінарах, привітання бібліотек-ювілярів, екскурсійне обслуговування, рекламну продукцію.
  Надавалась технічна допомога програмою "Бібліоміст" на відвідування ярмарок у м. Київ (2012 р.) і у м. Суми (2013 р.), фінансова підтримка банку "Аваль", приватного підприємства "Пори року".

Вирішили: визнати роботу ревізійної комісії визнати задовільною.

(ГОЛОСУВАЛИ ЗА – одноголосно)

По третьому питанню.

  Слухали: заступника голови президії ЧВО УБА Латамарчук М. О. з інформацією про проведення огляд-конкурсів.
  З метою підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря Чернігівське обласне відділення УБА  оголошує конкурс на кращу роботу бібліотек по відзначенню 200-річного ювілею Тараса Григоровича Шевченка. В планах діяльності організувати обласний конкурс "Успішний керівник року", "Кращий сільський бібліотекар", конкурс на краще методичне видання бібліотеками Чернігівщини.

Вирішили: підтримати організацію конкурсів.

(ГОЛОСУВАЛИ ЗА – одноголосно)

По четвертому питанню.

  Слухали: про участь в конференціях, семінарах УБА заступника директора Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва Малишева В. В., завідувача ВАБП ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка Дубовик Л. М.

  Малишев В.В. ознайомив з висновками міжнародного семінару "Електронні книги і рідери у бібліотеці: досвід використання", який зібрав на обговорення представників з різних країн: Україна, Німеччина, Грузія, Казахстан, Білорусь, Росія. На 2020 р. передбачається, що 50% видач книг у публічних бібліотеках буде відбуватись у цифровій формі з можливим перетворенням бібліотек у медіатеки.
  Дубовик Л. М. підкреслила, що завдяки УБА, котра інтенсивно сприяє підвищенню кваліфікації, професійному розвитку, набуттю нових знань та вмінь, працівники бібліотеки отримали можливість відвідувати різноманітні семінари та тренінги. На тренінгу з питань оцифрування бібліотечних фондів, організованому Національною парламентською бібліотекою, наші працівники ознайомилися з технічними вимогами обробки книг. Ці знання потрібні для співпраці з інтегрованим ресурсом – електронною бібліотекою "Культура України". Матеріали тренінгу успішно застосовуються на практиці. Представники ОУНБ ім. В. Г. Короленка брали участь у Міжнародному семінарі "Сучасні технології оцифрування інформації та їх застосування в Україні", який відбувся в Гете-Інституті. Також нещодавно взяли участь у щорічній Конференції УБА "Бібліотек@ в електронному середовищі", що проходила в листопаді цього року. Для подальшого розвитку електронної бібліотеки найцікавіше було відвідати секційне засідання "Контент електронного читання, програмні та технічні засоби".

  Вирішили: надалі надавати підтримку для участі у конференціях, семінарах, інших заходах УБА.

(ГОЛОСУВАЛИ ЗА – одноголосно)

По п’ятому-шостому питанню.

  Слухали: про участь членів ЧОВ УБА в Літній школі молодого бібліотекаря завідувача НМВ ОУНБ ім. В.Г. Короленка Сльозку О. А. в Зимовій школі молодого бібліотекаря бібліотекаря Чернігівської МЦБС ім. М. Коцюбинського Кирієнка Є. Ю., бібліотекаря НМВ ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка Райхіль К. М.

  Вирішили: обласне відділення активно сприяє обміну досвідом i підвищенню професійного рівня шляхом підтримки участі у навчальних заходах,   стажуваннях по лінії УБА.

 (ГОЛОСУВАЛИ ЗА – одноголосно)

По сьомому, десятому питаннях.

  Слухали: про участь та перемогу публічних бібліотек Чернігівщини у Першому регіональному "Ярмарку бібліотечних інновацій" (м. Суми)  директора Чернігівської обласної бібліотеки ім. М. Островського Клюй Т. М., ІІІ Ярмарку бібліотечних інновацій (м. Київ) директора Ніжинської МЦБС Єкименко О. Є.

  Вирішили: визнати задовільною роботу з залученням публічних бібліотек області для участі у Ярмарках бібліотечних інновацій.

(ГОЛОСУВАЛИ ЗА – одноголосно)

По восьмому питанню.

  Слухали: про культурно-освітню екскурсію до бібліотек м. Вінниці та участь у творчій лабораторії "Шукаємо формулу успіху" директорів ЦБС організованою Сумською ОУНБ у м. Шостка директора Щорської ЦБС Мокросноп Н. П., яка наголосила на важливості таких заходів для координації, обміну та представлення кращого досвіду роботи бібліотек регіону, налагодження міжрегіонального професійного партнерства, підвищення рівня кваліфікації, вирішення  спільних проблем та перспектив розвитку бібліотечної справи України.

  Вирішили: визнати задовільною роботу з організації робочих поїздок та продовжити розвивати цей напрямок.

(ГОЛОСУВАЛИ ЗА – одноголосно)

По дев’ятому питанню.

  Слухали: про перебіг громадських обговорень в публічних бібліотеках Чернігівщини відповідно до Програми з адвокації УБА "Через бібліотеки – до знань" директора Чернігівської районної ЦБС  Пирковської В. А.
  У анкетуваннях, вуличних і онлайн-опитуваннях, міні-інтерв’ю, круглих столах та інших заходах, що пройшли в межах громадських обговорень, взяли участь біля 5 тис. мешканців області, з них 74,2% позитивно оцінили роботу бібліотек.
  Бібліотеки виконують важливі соціальні й комунікаційні функції, забезпечуючи конституційні права громадян на вільний доступ до інформації і знань, бібліотеки необхідні громаді і потребують постійної уваги та підтримки органів місцевого самоврядування, громадськості.

  Вирішили: постійно інформувати місцеву владу про діяльність та потреби бібліотек; активізувати адвокаційну діяльність із залученням представників місцевої влади та громади до розбудови бібліотек.

(ГОЛОСУВАЛИ ЗА – одноголосно)

По одинадцятому питанню.

  Слухали: про святкування Всеукраїнського дня бібліотек у форматі велобібліопробігу у Городнянському районі бібліографа Городнянської ЦБС Ільяс В. П.

  Вирішили: організувати  проведення Всеукраїнського дня бібліотек у 2014 році в обласному форматі (Фестиваль бібліотечних талантів).

(ГОЛОСУВАЛИ ЗА – одноголосно)

По дванадцятому питанню.

  Слухали: про вибори голови Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації.
  В ході обговорення була запропонована кандидатура на посаду голови Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації Аліференко І. М.

  Вирішили: обрати головою Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації директора ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка Аліференко І. М. 

(ГОЛОСУВАЛИ ЗА – одноголосно)

По тринадцятому питанню.

  Слухали: про вибори членів президії Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації.
  В ході обговорення були запропоновані кандидатури на членів президії Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації у складі:
1. Білоусько В. П., директор Козелецької ЦБС.
2. Генералова Л. В., вчений секретар ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка.
3. Кирієнко Є. Ю., бібліотекар Чернігівської МЦБС ім. М. Коцюбинського.
4. Кожевнікова Л. Ф., завідувач методичного відділу Чернігівської МЦБС ім. М. Коцюбинського.
5. Клюй Т. М., директор Чернігівської обласної бібліотеки для дітей ім. М. Островського.
6. Латамарчук М. О., директор Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва.
7. Макарова Г. Г., директор наукової бібліотеки ЧНПУ ім. Т. Г. Шевченка.
8. Сльозка О. А., завідувач  НМВ ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка.

  Вирішили: обрати членів президії Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації у складі:

1. Білоусько В. П., директор Козелецької ЦБС.
2. Генералова Л. В., вчений секретар ЧОУНБ ім. В.Г. Короленка.
3. Кирієнко Є. Ю., бібліотекар Чернігівської МЦБС ім. М. Коцюбинського.
4. Клюй Т. М., директор Чернігівської обласної бібліотеки для дітей ім. М. Островського.
5. Латамарчук М. О., директор Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва.
6. Макарова Г. Г., директор наукової бібліотеки ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка.
7. Сльозка О. А., завідувач НМВ ЧОУНБ ім. В.Г. Короленка.

(ГОЛОСУВАЛИ ЗА – одноголосно)

По чотирнадцятому питанню.

  Слухали: про вибори голови та складу ревізійної комісії Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації.
  В ході обговорення була запропонована кандидатура на посаду голови ревізійної комісії Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації Поліщук Л. М., кандидатури до складу ревізійної комісії Малишев В.В., Єкименко О.Є.

Вирішили: обрати головою ревізійної комісії Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації завідувача  відділу мистецтв ЧОУНБ ім. В.Г. Короленка Поліщук Л. М., включити до складу ревізійної комісії заступника директора Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва Малишева В. В., директора Ніжинської МЦБС Єкименко О. Є.

(ГОЛОСУВАЛИ ЗА – одноголосно)

Голова Генералова Л. В.

Секретар Райхіль К. М.

Немає коментарів:

Дописати коментар